0534 810 73 15
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız

Neler Yaparız

Genç Gergi Tavan | Neler Yaparız ?

  • Lake Gergi Tavan
  • 3D Foto Zemin
  • İçten Aydınlatmalı Resimli Tavan
  • İçten Aydınlatmalı Resimli Duvar

 

,

İçten Aydınlatmalı Resimli Tavan

Genç Gergi Tavan | İçten Aydınlatmalı Resimli Tavan PVC Gergi tavan sistemi, özel yapısı sayesinde uygulanması sırasında ısıtılarak istenilen forma girebilir. PVC Gergi tavan sistemi, çeşitli renk ve dokularda, PVC esaslı membranın, özel alüminyum profillere gerilerek uygulanması tekniğidir. Esnekliği sayesinde düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkânı sunar. İstediğiniz renk ışık ile kullandığınızda mekânlarda çok özel efektler yaratabilirsiniz. Gergi tavan sistemleri, şekil, renk ve ışık açısından büyük bir özgürlük sunar

Devamı
,

Lake Gergi Tavan

Genç Gergi Tavan | Lake Gergi Tavan Genç Gergi Tavan ; Onlarca farklı renklerinin olmasına rağmen ışık geçirgenliği olmayan ancak parlak yüzey dokusu sayesinde mekanınızdaki şık ve elit mobilya dekorunu tavanınıza yansıtabilme (ayna benzeri) özelliğiyle özellikle kapalı havuzlar,hamam,termal havuzlar,spa merkezleri gibi mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Dünya genelinde daha çok yüzey kaplamada kullanılan bu ürünü,mekanlarınızda dolaşan tesisat borularını gizlemek için de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu sayede mekanlarınızı modern mimarinin gerektiği koşullarda dekore etmiş de olursunuz.Kire,neme ve daha bir çok olumsuz kuşullara  diğer ürünlerden daha çok dayanıklı olduğu için 20 yıla kadar kullanım ömrü vardır.

Devamı
,

İçten Aydınlatmalı Resimli Duvar

Genç  Gergi Tavan | İçten Aydınlatmalı Resimli Duvar Genç Gergi Tavan ; Gergi tavan sektörünü daha ileri noktalara taşımak, müşterilerimize daha kaliteli ürün ve hizmet verebilmek adına günümüzün değişen teknolojilerini inceliyor ve yakından takip ediyoruz.    Dijital fotoğraf makinenizle çekilmiş resimlerinizi veya bilgisayar programları yardımıyla hazırlanmış, metin, çizim ve grafiklerinizi  istediğiniz mekanlarda sonsuza kadar gözlerinizin önüne seriyoruz.

Devamı
,

3D Foto Zemin

Genç Gergi Tavan | 3D Foto Zemin Genç Gergi Tavan ; 3D Foto Zemin sistemi mekanlarınıza 3 boyutlu görünüm etkisi yaratmak ve yaşam alanlarınızda farklı görsellerden oluşan derinlikler yaratmak için uygulanan bir yöntemdir. Evlerinizde istediğiniz görselleri veya ofis ve işyerlerinizde markanızı zemine 3 boyutlu görünüm olarak uygulatabilirsiniz. Foto zemin kaplama uygulanmasını istediğiniz görselin üstüne uygulanan şeffaf polimerik malzeme sayesinde her türlü darbelere karşı korunaklı olmaktadır. Her türlü zeminlerinizde uygulanabilmektedir ve dilediğinizde sorunsuz sökülme imkanına sahiptir.

Devamı
Neler Yaparız | Genç Gergi Tavan | İstanbul Gergi Tavan Sistemleri
Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı